Fjalë Kyçe

Enca ngacmon fantazinë mashkullore me foto nga plazhi

Enca ngacmon fantazinë mashkullore me foto nga plazhi

Këngëtarja Enca Haxhia vijon të shijojë plazhin dhe ditët me diell të verës në bregdetin shqiptar, ndërkohë që dje është shfaqur para një pishine.

Si zakonisht, këngëtarja është shfaqur seksi, ndërsa ka në dorë një trëndafil të bardhë.

“Jeta është e bukur”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Këngëtarja realizoi para disa ditëve këngën e saj më të re “Ku mete”, këngë kjo që pas katër javësh numëron jo më shumë se 4.1 milionë klikime në “YouTube”.