Fjalë Kyçe

Enca nuk njihet me ndryshimin e ri

Enca nuk njihet me ndryshimin e ri

Enca, këngëtarja seksi dhe më e përfolura në rrjetet sociale, gjithmonë ka një arsye që të na lërë pa fjalë me çdo postim të saj dhe dalje publike.

Mesa duket surprizat e Encës për këtë verë nuk kanë të mbaruar dhe ajo thjesht ka vendosur që të na lërë pa fjalë gjithmonë.

Në postimet e instastory, bukuroshja seksi ka pozuar me një look të ri, bishtin e njëbrirëshit në ngjyrë vjollcë.

Është përgatitur për një koncert verorë në Velipojë ku spikat gjithmonë look-u super i kuruar i saj.

Kujtojmë që Enca, ka publikuar para disa ditësh këngën hit në bashkëpunim me këngëtarin Don Xhoni, e cila është pëlqyer shumë dhe kryeson në listat e këngëve hit.