Fjalë Kyçe

Enca pozon gjoksin dhe të pasmet në të njejtën kohë

Enca pozon gjoksin dhe të pasmet në të njejtën kohë

Enca ka ‘rrezikuar’ shumë me paraqitjen e radhës.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë joshëse, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja kishte veshur një kostum shumë të hapur tek pjesa e gjoksit, me të cilin gati i tregoi të gjitha.

Përveç gjoksit, Enca në këtë foto provokuese mori vëmendje edhe me të pasmet, teksa e fotografuan para pishinës.

Kujtojmë se “Jealous” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.