Fjalë Kyçe

Enca pozon tërësisht pa grim, ja si duket

Enca pozon tërësisht pa grim, ja si duket

Enca Haxhia është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia edhe pse në të shumtën e rasteve shfaqet elegante dhe me plot stil kësaj radhe tregon se guxon të pozojë edhe pa grim, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sjell disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet tërësisht pa makijazh, vetëm ‘ujë e sapun’, e cila duket se nuk e ka problem një gjë të tillë.

Haxhia po vazhdon të shijojë suksesin e këngëve të fundit “Kujt po i han” dhe “Rendez Vous”, të cilat kanë ‘bombarduar’ me klikime në platformat muzikore.

Ajo po ashtu është ‘single’ dhe thotë se ndihet e lumtur për këtë.