Fjalë Kyçe

Enca provokon keq, shfaqet me të brendshme

Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhija përherë ka provokuar me pozat e saja,shkruan Gazeta Alo

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur të na provokojë keq me të brendshme ngjyrë jeshile.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka befasuar fansat me një foto të shfaqur tejet tërheqëse dhe seksi si asnjëherë më parë. /GazetaAlo/