Fjalë Kyçe

Enca provokon, zbulon më shumë seç duhet

Enca provokon, zbulon më shumë seç duhet

Enca është e këngëtarja që pëlqehet shumë nga të rinjtë sidomos.

Ajo njihet për vetëbesimin që ka duke thyer edhe shumë tabu që ekzistojnë në mentalitetin shqiptarë.

Enca Haxhia është ajo ka thyer edhe rekordin për numrin e ndjekësve në instagram, duke kaluar edhe të Luana Vjollcës dhe shumë fytyrave tjera publike, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instastory shihet se ka zbuluar pak më shumë se që duhet nga dekolteja e saj./Gazeta Alo/