Fjalë Kyçe

Enca s’e harron ‘zakonin’ e vjetër, ekspozon këtë pjesë të trupit

Enca s’e harron ‘zakonin’ e vjetër, ekspozon këtë pjesë të trupit

Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë provokuese, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi, duke publikuar një foto në të cilën kishte veshur një kostum që i zbulonte gjoksin më shumë seç duhej.

“Ky është shou im dhe ju vetëm jeni duke e shikuar”, ka shkruar ajo mbi fotografi.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Enca Haxhia është “Kujt po i han”, në duet me reperin Don Phenom.

https://www.instagram.com/p/BrInZtQgAYZ/?utm_source=ig_embed