Fjalë Kyçe

Enca sërish vë në plan të parë ekspozimin e…

Enca sërish vë në plan të parë ekspozimin e…

Është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe jo më kot.

Artistja nga Shqipëria, Enca Haxhia numëron afro dy milionë ndjekës në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net.

Meqë ka fansa të shumtë, Haxhia nuk ndalet së publikuari imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos lënë edhe ato provokuese.

Ajo ka provokuar sërish me imazhin e fundit kur vë në pah gjoksin bombastik, për të cilin edhe komentohet vazhdimisht.

Këngëtarja 23 vjeçare pëlqehet mjaft shumë edhe për projektet që ka lansuar deri më tani.