Fjalë Kyçe

Enca shfaqet me xhinse, vë në pah të pasmet

Enca Haxhia është këngëtarja që ka bërë bujë tashmë e disa vite në estradën tonë, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, andaj ndanë me ndjekësit detaje nga jeta private.

Enca së fundmi ka bërë një vizitë në Amsterdam, ku edhe ka ndjekur koncertin e reperes Nicki Minaj.

Në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një foto e veshur me xhinse dhe një pallto prej mëndafshi, ku me pantollonat e saj ajo vë në pah të pasmet e saj bombastike./GazetaAlo/