Fjalë Kyçe

Enca si një ‘bishë’, poza provokuese në bikini

Enca si një ‘bishë’, poza provokuese në bikini

Ruenca Haxhiu është ylli që ka fituar zemrat e gjithë publikut shqiptar, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në tregun muzikor ku herë pas here publikon këngë të ndryshme.

Enca gjithashtu njihet edhe për format trupore dhe nuk ndalon së pozuari ato pa pasur fare kompleks.

Së fundmi ka publikuar një foto në Instagram me një pozë provokuese në bikini, teksa kalon kohë relaksuese në pishinë./GazetaAlo/