Fjalë Kyçe

Enca tregon se për cilin person është grimuar sot

Enca ka ditë që po shijon një aventurë të bukur me motrën e saj Uindin në Amsterdam.

Ashtu sic jemi mësuar ti shohim ato janë pa komplekse dhe postojne foto e video mjaft provokative, shkruan Gazeta Alo.

Enca ka një grimë më ndryshe nga artistet tjera, ajo e bënë të vecant atë, mirëpo kësaj radhe ajo ka shkruar se grimin e ka bërë për këngëaren me famë botërore Nicki Minaj ndoshta se ajo ka grim të njejtë  me të.

Ajo shkruan “@nickiminaj Jam lyer vetëm për tyyy”./Gazeta Alo/