Fjalë Kyçe

Enca tregon se si duket ajo kur Crush-i ia lë seen

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bombastike Encën.

Ajo kësaj here është veshur më sportive dhe ka marrë një pamje krejt ndryshe, shkruan Gazeta Alo.

Enca në postimin e fundit të intagram ka treguar se si duket kur Crush ia len seen.

Enca Haxhia është këngëtarja që po mban rekordin me numrin e ndjekësve në instagram, ajo i thyen të gjitha tabut, dhe njihet si ndër femrat e rralla me mjaft vetëbesim, kjo gjë që i ndihmon shumë asaj të ketë një numër të madh pelqyesish.

Enca së fundi ka publikuar këngën e saj ‘Baladë’ me të cilën gjithashtu ka pasur shumë sukses./Gazeta Alo/