Fjalë Kyçe

Enca zbërthen pizhamet, ‘përvëlon’ nga shtrati me foton për Krishtlindje

Enca zbërthen pizhamet, ‘përvëlon’ nga shtrati me foton për Krishtlindje

Enca Haxhia ka veshur pizhamet e kuqe të cilat më pas i ka zbërthyer në imazhin e postuar në Instagram.

Këngëtarja Enca Haxhia në Instagram sapo e ka publikuar një foto në të cilën duke ‘përvësuese’ në shtrat, shkruan lajmi.net.

E veshur me pizhame të kuqe të cilat i ka zbërthyer ajo ka zgjedhur t’ua urojë besimtarëve të krishterë festën.

‘’Gëzuar Krishtlindjet për ju dhe familjen tuaj. Ju uroj shumë dashuri’’, ishin fjalët e Encës.

https://www.instagram.com/p/BrxuffaAWtv/?utm_source=ig_embed