Fjalë Kyçe

Ende pa u bërë 24 orë nga lansimi, ‘shpërthejnë’ klikimet për këngën e Taynës dhe Ledrit

Ende pa u bërë 24 orë nga lansimi, ‘shpërthejnë’ klikimet për këngën e Taynës dhe Ledrit

Dje sollën bashkëpunimin e tyre të parë.

Reperja, Tayna dhe Ledri Vula dje kanë publikuar projektin e ri muzikor të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Aje”, mban titullin kënga e tyre e re që u prit mjaft mirë nga publiku ku ende pa bërë 24 orë ka mbledhur mbi një milion klikime në Youtube.

Në klip ajo që tërheq vëmendje tjetër është edhe vallëzimi i ‘nxehtë’ i Taynës teksa bën disa lëvizje provokuese.

Për më shumë shikojeni klipin.