Fjalë Kyçe

Ende se keni parë këtë album të dasmës së Afërdita Dreshajt

Ende se keni parë këtë album të dasmës së Afërdita Dreshajt

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj në qershor të vitit që lamë pas u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl, shkruan lajmi.net.

Ata organizuan një dasmë tejet luksoze me miqtë dhe familjarët në Miami të Floridës, edhe pse nuk kishte shumë të ftuar.

Kështu, Dreshaj në rrjetet sociale solli albumin e dasmës, imazhe këto të papublikuara më herët në të cilat çifti duken për mrekulli.

Këngëtarja shqiptare bën jetë tejet të shtrenjtë dhe dinamike falë bashkëshortit milioner të saj.