Fjalë Kyçe

Engjëllusha shfaqet me shumë stil nga Turqia

Engjëllusha shfaqet me shumë stil nga Turqia

Engjëllusha Salihu ndodhet aktualisht në Turqi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Engjëllusha Salihu aktualisht ndodhet në Turqi, shkruan lajmi.net.

Nga imazhet që po poston shihet se po kalon mjaft mirë atje e në një prej fotografive Engji duket tejet me stil dhe joshëse.

Në veshjen që ka zgjedhur ajo ka treguar këmbët dhe fustani i ka theksuar linjat trupore.

Engji ka pranuar pëlqime nga ndjekësit e as komentet nuk kanë munguar.