Fjalë Kyçe

Engji bëhet bashkë në një aheng me Teuta Selimin, ja si duken ato

Engji bëhet bashkë në një aheng me Teuta Selimin, ja si duken ato

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, dhe talentin e ka trashëguar nga nëna e saj, shkruan GazetaAlo.

Së fundmi Engji është bërë bashkë në një aheng, me këngëtaren e po ashtu të zhanrit të njejt, Teuta Selimin.

Dy këngëtare mahnitëse të muzikës folklorike në vend tonë. /GazetaAlo/