Fjalë Kyçe

Engji pret ditëlindjen ndryshe prej kolegeve të saj

Engjëllusha për ditëlindje largohet nga vendi.

Engjëllusha Salihu është vajza e mirënjohur e Shyhrete Behlulit, e cila ashtu si nëna e saj ka karrierë të bujshme muzikore, shkruan Gazeta Alo.

Engjëllusha dje festoi ditëlindjen, mori me qindra urime të cilat i shpërndau edhe në rrjetin social, instagram.

Ajo duket se në këtë ditë të veçantë shkoi në Zvicër.

Në fotot tjera shihet shumë e thjesht sikur nuk ka festuar aspak këtë ditë, ndryshe prej kolegeve të saj që i kushtojn një rëndësi të madhe ditëlindjes dhe festave të pafund që organizojnë./Gazeta Alo/