Fjalë Kyçe

Engji kësaj here vishet e gjitha në të zeza, kontrast i bukur me borën

Engjëllusha shkëlqen edhe në këto ditë.

Engjëllusha, e bija e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, po gëzon mjaft suksese duke ndjekur rrugën e së ëmës, shkruan Gazeta Alo.

Engji është e njohur për seriozitetin që ka ndaj muzikës, stilin e saj elegantë pa e tepruar asnjëherë me ekspozime, duke e mbajtur qëndrimin si të ëmës për çka edhe Shyhretja është krenare.

Egji është shumë aktive në rrjetet sociale, ajo së fundi ka publikuar një imazh në borë ku është veshur e gjitha me të zeza dhe me stil sportiv, një kontrast shumë i bukur, që e vë në pah akoma më shumë bukurin e këngëtares./Gazeta Alo/