Fjalë Kyçe

Engji po shkëlqen në xhirimet e klipit të ri

Engji po shkëlqen në xhirimet e klipit të ri

Engjëllusha Salihu ka nisur xhirimet e klipit të ri.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Gati për klipin e ri”, ka shkruar ajo.

Engjëllusha vitin e kaluar ka qenë tejet aktive dhe e angazhuar me ahengje muzikore, bashkë me nënën e saj, këngëtaren, Shyhrete Behluli.

Ndër të tjera, Engji nuk ngurron t’i mbajë aktiv fansat në rrjetet sociale me imazhe dhe video të llojllojshme.