Fjalë Kyçe

Engji rrezikon shumë, ja çfarë ka veshur ajo!

Engji rrezikon shumë, ja çfarë ka veshur ajo!

Engjëllusha Salihu është këngëtarja më simpatike e estradës tonë, shkruan GazetaAlo.

Ajo njihet me stilin e saj të veçantë të veshjes, por kësaj radhe Engji rrezikon shumë.

Natyra e stinës së pranverës kërkon që ngjyrat e veshjes të jenë më të lehta, ndërsa ajo shfaqet me ngjyrë të zezë.

Mirëpo kjo ngjyrë i shkon tej mase Engjit, dhe e bën atë të duket si një zonjë e vërtet./GazetaAlo/