Fjalë Kyçe

Eni Koçi flet rreth dasmës me Gencin, ja si qëndron e vërteta

Eni Koçi flet rreth dasmës me Gencin, ja si qëndron e vërteta

Në medie sot ka qarkulluar lajmi se Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do të organizojnë dasmë VIP gjatë këtij viti.

Eni Koçi menjëherë pasi ka parë këto lajme, ka reaguar përmes një statusi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka mohuar se ka diçka të vërtetë rreth atij lajmi, madje ka ironizuar duke thënë që nuk i kanë në qejf ceremonitë.

“Te Zotet e punes nuk dine gje. Ju po na e organizuar vijme ne. Por ceremonite nuk i kemi me shume qef”, ka shkruar Eni.

Për ndryshe, lidhja e Eni Koçit me Genc Prelvukajn është konfirmuar në një program festiv për Vitin e Ri.