Fjalë Kyçe

Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin

Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë nisur pushimet.

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku, shkruan lajmi.net.

Pasi jemi në ditët e nxehta të verës, çifti ka zgjedhur një nga bregdetet shqiptare për të pushuar.

Nga atje kanë postuar edhe fotografi dhe në një prej tyre Eni duket tejet joshëse në ballkon.

“Natyrë e bukur ë ?”, ka shkruar ajo pranë fotos.