Fjalë Kyçe

Eni Koçi viziton kompleksin memorial “Adem Jashari”, ja çka thotë për familjen e Jasharajve

Eni Koçi viziton kompleksin memorial “Adem Jashari”, ja çka thotë për familjen e Jasharajve

Eni Koçi përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga vizita që ajo dhe Genci i bënë kompleksit memorial “Adem Jashari”, shkruan lajmi.net.

“Ne Prekazin e Shqiptareve te medhenj – Jasharajve 🙏”, ka shkruar këngëtarja mbi këto imazhe.

Për ndryshe, çifti ka pak muaj që e kanë konfirmuar fejesën, ndërsa tani nuk ngurrojnë të dalin bashkë publikisht.

 

View this post on Instagram

 

Ne Prekazin e Shqiptareve te medhenj – Jasharajve 🙏

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on