Fjalë Kyçe

Era bashkëpunon me reperin e njohur amerikan?

Era bashkëpunon me reperin e njohur amerikan?

Era është jashtzakonisht e përkushtuar ndaj karrierës së saj.

Era Istrefi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet në studio muzikore bashkë me reperin dhe tekstshkruesin e njohur amerikan.

Bëhet fjalë për Verse Simmonds, i cili të njëjtën fotografi e postoi në profilin e tij, ndërsa mbishkrimi që ia ka lënë fotos la të kuptohet se dyshen mund t’i shohim në një duet, shkruan lajmi.net.

“@eraistrefi x = ”, ka shkruar Verse.

Mbetet të shihet ditëve në vijim se çfarë fshihet pas kësaj fotografie, ndërsa së shpejti Era publikon bashkëpunimin me Norën.