Fjalë Kyçe

Era dhe Nora Istrefi publikojnë këngën e re “Nuk e di”

Era dhe Nora Istrefi publikojnë këngën e re “Nuk e di”

Është publikuar dueti i shumëpritur nga motrat Istrefi.

Era dhe Nora Istrefi kanë lansuar projektin më të ri muzikor të cilit ia kanë bashkangjitur edhe klipin, shkruan lajmi.net.

“Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes ku tanimë mund ta gjeni në kanalin e Ultra Music, e që Era bashkëpunon me të prej vitesh.

Motrat Istrefi shfaqen të mahnitshme dhe mjaft seksi në videoklipin e ri, saqë e gjithë vëmendja është te ato.

Kjo është hera e parë që ato kanë bashkuar forcat dhe nuk ka dyshim se ky projekt do të pëlqehet.