Fjalë Kyçe

Era Istrefi bën këtë ndryshim në pamje dhe duket…

Era Istrefi bën këtë ndryshim në pamje dhe duket…

Kur bëhet fjalë për artistet më të suksesshme shqiptare nuk ka si të mungojë, Era Istrefi.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi këtë vit ka qenë njëra nga artistet më “IN” dhe më të komentuara në showbizzin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo ndiqet nga hiç më pak se një milion njerëz në Instagram, për të cilët ndanë imazhe dhe video të llojllojshme.

E në këto fotografitë e fundit, ajo ka vënë thjerrëza pamja e së cilës ju lë ‘pa fjalë’, e cila duket për mrekulli.

Era ditë më parë ka publikuar sukseset e saj përgjatë këtij viti, e cila doli të jetë tejet e suksesshme.