Fjalë Kyçe

Era Istrefi jep lajmin e madh për fansat

Era Istrefi jep lajmin e madh për fansat

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Era Istrefi më në fund ka realizuar projektin me motrën e saj, Norën, shkruan lajmi.net.

Këtë këngë fansat mezi po e presin e nuk ka dyshim se do të dalë diçka e bukur nga këto artiste të famshme.

“E përfunduar kënga e juaj e preferuar”, ka shkruar ajo.

Ajo po ashtu bëri të ditur se kjo këngë do të publikohet në fund të muajit mars dhe tanimë të gjithë do presim.

Era po korr suksese të mëdha edhe jashtë trojeve shqiptare, e cila nuk po i ndalë bashkëpunimet me emra të mëdhenj botëror.