Fjalë Kyçe

Era Istrefi në studio muzikore të producentit dhe tekstshkruesit, Clyadee për projektin e ri

Era  Istrefi në studio muzikore të producentit dhe tekstshkruesit, Clyadee për  projektin e ri

Era Istrefi po qëndron në Londër për të punuar rreth projekteve të reja.
Era Istrefi sapo ka finalizuar këngën me Norën, por ajo nuk është ndalur me kaq, transmeton Gazeta Alo
Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja u shfaq pranë producentit dhe tekstshkruesit, Clyadee
Dyshja gjendeshin në studio muzikore, ku po punojnë rreth projektit të ri.
Mbetet të shihet se çfarë po përgatit Era këtë herë, ndërkohë fansat e saj po e presin me padurim duetin me Norën.Gazeta Alo