Fjalë Kyçe

Era Istrefi prezanton dy dashuritë e saj

Era Istrefi prezanton dy dashuritë e saj

Era Istrefi po kalon këtë fundjavë me personat më të dashur të saj.

Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një imazh, në të cilin shfaq nënën dhe vëllain e saj, shkruan lajmi.net.

“Dashuritë”, ka shkruar ajo mbi foton, ku shihet se kishte dalë për të drekuar bashkë dy më të dashurit e tij.

Kujtojmë që Era Istrefi këto ditë po punon rreth finalizimit të këngës së re, në klipin e së cilës vjen me një pamje krejtësisht tjetër.