Fjalë Kyçe

Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me format

Era Istrefi publikon pamje të reja nga xhirimet, mahnit me format

Nora dhe Era Istrefi do të sjellin këngën e re.

Këngëtaret shqiptare, Nora dhe Era me 19 prill do të lansojnë projektin e ri muzikor “Nuk e di”, shkruan lajmi.

Gjatë kësaj kohe, Era në rrjetet sociale ka sjell pamje e video të ndryshme nga xhirimet e këtij videoklipi.

E në këto foto, motrat Istrefi vijnë tejet seksi dhe në formë gjersa vënë në pah linjat trupore bombastike.

“Nuk e di tu na nxerrë shqiptarin e brendshëm”, ka shkruar Era në njërën prej imazheve.

Në një intervistë për Prive, Era tregoi se Norës i pëlqeu kjo këngë dhe kështu e realizuan bashkë.