Fjalë Kyçe

Era Istrefi sjell disa pamje nga prapaskenat e klipit ‘Selfish’

Era Istrefi sjell disa pamje nga prapaskenat e klipit ‘Selfish’

Era Istrefi ditë më parë publikoi këngën “Selfish” në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike.

Era Istrefi për projektin e ri bashkëpunoi me dy DJ të njohur, ndërsa kënga po pritet mirë në publik, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe nga prapaskenat e xhirimeve të këtij klipi, për të treguar se si u filmuan ato skena.

Kujtojmë që “Selfish” deri tani ka marrë mbi gjysmë milioni klikime në kanalin YouTube.