Fjalë Kyçe

Era Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, e mahnitshme në rozë

Era Istrefi sjell pamje nga klipi i ri, e mahnitshme në rozë

Nora dhe Era Istrefi janë duke punuar në një këngë të re.

“Nuk e di”, mban titullin projekti i ri i tyre që pritet të publikohet së shpejti para fansave të shumtë që artistet kanë, shkruan lajmi.net.

E sot në një foto të qarkulluar në rrjetet sociale, Era shfaqet e mahnitshme në rozë që kështu do duket edhe në klipin e re.

Kjo është hera e parë që motrat Istrefi, bashkojnë forcat por nuk ka dyshim se do të dalë diçka e bukur.    Ende nuk ka një datë të saktë se kur do të lansohet ky projekt por që fansat e Norës dhe Erës mezi po presin.