Fjalë Kyçe

Era Istrefi super tërheqëse në postimin e fundit

Era Istrefi super tërheqëse në postimin e fundit

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi gjithnjë sjellë trende të reja në estradë, shkruan lajmi.net.

Këtë herë publikoi dy imazhe në rrjetet sociale, me një grim më të rëndë por në njërën nga fotot u shfaq tejet provokuese.

Istrefi ka vënë në pah linjat bombastike, për të cilat është komentuar së fundmi mjaft shumë nga publiku.

Era gjithashtu, para një jave lansoi këngën e re “Selfish”, në bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike.