Fjalë Kyçe

Era Istrefi tërheqëse bën poza para super veturës së saj luksoze

Era Istrefi tërheqëse bën poza para super veturës së saj luksoze

Era Istrefi ka pozuar krah veturës luksoze.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive për sa u përket projekteve muzikore.

Në rrjete sociale po ashtu nuk është se ishte aktive dhe nga komentet vihej re se u kishte munguar fansave.

Era ka pozuar së fundmi joshëse para veturës së saj luksoze dhe përveç stilit të veçantë vihej re se nuk ka veshur fare sytjena.

Megjithatë këngëtarja e shumë hiteve duket seksi./lajminet