Fjalë Kyçe

Era Istrefi tërheqëse me flokët kaçurrele

Era Istrefi tërheqëse me flokët kaçurrele

Së fundmi, Era Istrefi, mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje bionde.

Ajo numëron plot 1.5 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram, ku ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Istrefi mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje.

View this post on Instagram

Xix #EraIstrefi #NicEra #NicEra

A post shared by Era Istrefi (@alwayswithera) on