Fjalë Kyçe

Era tregon se kush e dëgjon akoma këngën e saj ‘Bon Bon’

Era tregon se kush e dëgjon akoma këngën e saj ‘Bon Bon’

Era shkëlqen edhe kësaj here me dukjen e saj.

Era Istrefi, këngëtarja e mirënjohur edhe në skenën ndërkombëtare, është e njohur edhe për stilin e saj të veçant, shkruan Gazeta Alo.

Biondja së fundi në instatory ka publikuar disa imazhe të veta ku duket e veshur me një stil sportiv por shumë e bukur, me një grim të pastër dhe buzëkuq të theksuar.

Era ka bërë edhe një video në taksi ku dëgjohet kënga e njohur e saj ‘Bon Bon’, ku shkruan se edhe shoferi ka vendosur ta dëgjoj këngën e saj, e lumtur se akoma dëgjohet me ëndje kënga e saj që e dërgoi edhe në skenën ndërkombëtare./Gazeta Alo/