Fjalë Kyçe

Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet

Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet

Që nga vera, Ermal Fejzullahu nuk ka sjell projekte të reja.

E ai i fundit mbetet bashkëpunimi me reperin e ri, Kidda me projektin e tyre “Flakë”, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, Ermali ka nisur punën për këngën e re i cili me anë të një video të publikuar në Instagram, tregon se lansohet të premten.

“Të premten…”, shkruan ai.

Fejzullahu është i njohur për bashkëpunimet e tij me emra të njohur të skenës por që tani siç shihet vjen me një këngë solo.

https://www.instagram.com/p/BrDeNJ6DhYR/?utm_source=ig_embed