Fjalë Kyçe

Ermal Mamaqi heq Kejvinën nga emisioni?

Ermal Mamaqi heq Kejvinën nga emisioni?

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar.

Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun. Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

Mirëpo në një prej tyre ka marrë një koment aspak të hijshëm dhe Kejvinës nuk i ka pëlqyer e kurrsesi nuk mund të mos reagonte. Një fanse i ka thënë “Kur do të heqi edhe ty Ermali se po na dhembin syt”.

Kejvina nuk ia përtoi dhe i bëri një koment të gjatë: “Nuk ndodh tek unë të më heqin nga puna zogu, kshuqë taksirat ruaji syt e tua deri sa të më mbushet mendja mua edhe shikim të mbarë ndërkohë. Mmm edhe stili jot shumë skandal by the way.”