Fjalë Kyçe

Ermira publikon foto romantike në krahët e Goldit

Ermira publikon foto romantike në krahët e Goldit

Gold Ag dhe Ermira Shkodra janë dyshja që kanë nisur të bëjnë boom me paraqitjet e tyre në rrjete sociale.

Duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, ata publikuan imazhe të shumta për të cilat u komplimentuan mjaftë, shkruan “Kosovarja”.

Nuk mungojnë as publikimet e shumta nga përditshmëria e tyre ku postojnë edhe selfie duke treguar që po kënaqen së bashku.

Ermira duket se është një nuse meraklike e fotografisë ku së fundmi ndau një të tillë brenda veturës së tyre duke u ndjerë e lumtur krahë Goldit.