Fjalë Kyçe

Është rikthyer me Ledri Vulën? Sara Hoxha tregon gjithçka në “Cherry on Top”!

Është rikthyer me Ledri Vulën? Sara Hoxha tregon gjithçka në “Cherry on Top”!

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top” do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar

Një ndër të ftuarat do të jetë edhe Sara Hoxha. Prej kohësh ndarja e saj nga reperi i njohur Ledri Vula ka qenë mjaft e përfolur, ku së fundmi Sara në një intervistë është shprehur se ka qenë thjesht ish-partnerja e tij dhe nuk ka qenë kurrë bashkëshortja e tij. Edhe pse ditëve të fundit u aludua se dyshja mund të jetë rikthyer bashkë, Sara është pyetur nga Bora se çfarë mendimi ka ajo për rikthimet e shumë të tjera, përgjigje të cilat do t’i zbulojmë nesër.

Bora Zemani: Çfarë mendon ti për rikthimet?

Sara Hoxha: Të shkojë si të shkoj unë jam shumë okej?

Të ftuar gjithashtu janë Keisi Tola, Argjira Spanca dhe Arbër Hajdari i cili u vu në një siklet mjaft të madh kur u pyet nga Bora Zemani se cilin nga moderatorët e BBV do zgjidhte Arbana Osmanin apo Ledio Liçon.