Fjalë Kyçe

Familja Muqiqi në darkë pa Albatritin, Egzonën e fëmijët?

Familja Muqiqi në darkë pa Albatritin, Egzonën e fëmijët?

Janë familje superiore, andaj edhe komentohen për çdo lëvizje.

Të gjithë janë qendër e vëmendjes në mediat rozë.

Por, kësaj here pak më ndryshe duke u shfaqur vetëm gjysma e shtëpisë, kanë thyer rregullat familjare.

Sot, këtë e ka bërë të ditur vet vajza e Nysretit e cila ka rifreskuar Instagramin me një foto bashkë me gjysmën e familjes, në mungesë të Albatritit, Egzonës dhe fëmijëve, shkruan “Kosovarja”.

Ishte vet dëshira e çiftit që të mos marrin pjesë apo mungesë e kohës së lirë.

Me apo pa dashje ky veprim, natyrisht që mungesa e tyre vërehet dukshëm.