Fjalë Kyçe

Familja Vjollca bëhen bashkë për të shijuar pushimet në bregdetin shqiptar

Familja Vjollca bëhen bashkë për të shijuar pushimet në bregdetin shqiptar

Luana Vjollca ka ndarë disa imazhe nga këto pushime.

Luana Vjollca sa përfundoi pushimet luksoze në Monte Carlo ka ndarë disa ditë nga pushimet për t’i kaluar bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ka ndarë disa fotografi nga pushimet që është duke i mbajtur në bregdetin shqiptar, dhe në këto imazhe duket shumë e lumtur pranë familjes.

“E bekuar.. Nga Familja ime & natyra e mrekullueshme e Shqiperise! Faleminderiit Zot” ishin fjalët e Luanës në postimin e bërë.