Fjalë Kyçe

Fansat e flaktë të Mozzik, kështu nis dita për reperin ferizajas

Fansat e flaktë të Mozzik, kështu nis dita për reperin ferizajas

Është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar i cili tashmë ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve.

Reperi nga Ferizaji, Mozzik e ka dëshmuar se ka një numër të madh të fansave të cilët e përcjellin vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

E në një foto të fundit të ndarë me ndjekësit shihet një numër i madh i fëmijëve, fansat e flaktë të reperit.

“Dashuria në mëngjes”, ka shkruar ai.

Mozzik dhe Loredana së fundmi u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.