Fjalë Kyçe

Fansi i propozon martesë Angela Martinit

Fansi i propozon martesë Angela Martinit

Angela Martini është shfaqur tejet seksi në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram madje pranë saj dikush prej fansave i ka propozuar martesë.

Bukuroshja shqiptare Angela Martini ka provokuar ndjekësit me një foto në Instagram në të cilën i ka treguar linjat perfekte trupore, shkruan lajmi.net.

Në foton që e ka postuar ajo shfaqet e veshur ngushtë, me bark dhe gjoks jashtë. Angela në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i fansave të cilën ia pëlqejnë dhe komentojnë fotot.

Dikush prej fansave, pranë fotos ku shfaqet tejet provokative i ka propozuar asaj martesë. Ndryshe Angela është e martuar dhe me bashkëshortin e saj milioner jeton si në përralla.