Fjalë Kyçe

Fansja i dhuroi pasuri të madhe, këngëtarja shqiptare tregon arsyen përse e refuzoi

Fansja i dhuroi pasuri të madhe, këngëtarja shqiptare tregon arsyen përse e refuzoi

E ka zbuluar për herë të parë.

Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri ka rrëfyer historinë e saj interesante në “Soiree”, diçka tejet të pazakontë që rrallëkujt mund t’i ndodhte, shkruan lajmi.net.

Disa vite më parë një fanse i kishte dhuruar asaj një pasuri të madhe por ajo e ka refuzuar menjëherë duke dhënë arsyen e saj.

“Ka qenë një histori e gjatë. Një grua që donte të më linte një pasuri dhe nuk e pranova. Mendoj që asnjeri nuk të jep diçka kaq të madhe pa te njohur dhe pa pasur diçka. Gjithçka ka një prapaskenë. Dhuratat nuk duhen pranuar nëse nuk vijnë nga njerëz të afërt”, janë fjalët e saj.

https://www.instagram.com/p/BrKs1C-h5Qd/?utm_source=ig_embed