Fjalë Kyçe

‘Fazilet’ në mesin e dy bukuroshëve, ja cilët janë ata

‘Fazilet’ në mesin e dy bukuroshëve, ja cilët janë ata

Aktorja e mirënjohur nga Turqia Nazan Kesal, po bën buj në kanalet shqiptare me serialin televiziv “Zonja Fazilet dhe bijat” ku njihet si protagoniste e serialit me emrin Fazilet, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundmi ka postuar një foto në statusin e saj në instagram me dy bukurosh që po të njëjtit janë aktor me shumë famë në Turqi poshtë të cilës ka shkruar “Ne”

Aktorja Nazan po ashtu ka shprehur mirëkuptim ndaj fansave për foton e shumë kërkuar me këta dy aktor pra aktorin Kaan Yildirim dhe Serkan Cayoglu me të cilët tashmë kanë filluar xhirimet e serialit të ri “Halka”./Gazeta Alo/