Fjalë Kyçe

FC Ballkani – FC Eagles Aarau, ky është rezultati i miqësores

FC Ballkani – FC Eagles Aarau, ky është rezultati i miqësores

Ka përfunduar ndeshja miqësore në mes të FC Ballkani dhe FC Eagles Aarau, shkruan GazetaAlo.

Kjo miqësore ka përfunduar me rezultatin e barabart 2:2.

Golat për Ballkanin u shënuan nga Endrit Asllanaj dhe Edi Maksutaj ndërsa për musafirët shënuan Arjan Gashi dhe Dardan Gashi. /GazetaAlo