Fjalë Kyçe

Fejohet aktori i njohur

Fejohet aktori i njohur

E dashura e aktorit 46 vjeçar, Jude Law, Phillipa Coan kohëve të fundit u fotografua me një unazë të madhe diamanti.

The Sun raportoi se ata janë të fejuar dhe po planifikojnë të kenë një martesë në Francë në maj, shkruan eonline transmeton lajmi.net.

Aktori, Law tanimë ka menduar edhe për ceremoninë e martesës, duke folur për The Sun.

“Martesa do të jetë klasike me shumë atmosferë. Të gjithë shokët e tij të vjetër prej kur u rrit në Londër do të jenë pranë tij”, shkruan aktori.

Ligji dhe Coan u larguan së pari si një çift në maj të vitit 2015, në Festivalin e Hay.

Kjo do të shënojë martesën e dytë për Jude, pasi ai ishte i fejuar me bashkëshorten Alfie Sienna Miller midis viteve 2004 dhe 2006 dhe ishte e martuar me aktoren Sadie Frost në periudhën 1997-2003.