Fjalë Kyçe

Fejohet çifti i njohur i showbizit

Fejohet çifti i njohur i showbizit

Pas dy vitesh lidhje i kanë dhënë fund beqarisë, çifti i njohur i showbizit, aktorja Bella Thorne dhe i dashuri i saj, Benjamin Mascolo.

“Ajo tha po”, shkroi Benjamin krah fotove me Bellën, e cila tregon unazën e fejesës.


Këngëtari italian ka treguar se ata do të mbajnë një dasmë në Amerikë dhe një në Itali.

“Të dua shumë. Ne do martohemi dhe dasmën do e bëjmë në Itali dhe Amerikë”, tha Benjamin gjatë një videoje live.